~PhOtOsHoP123~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~PhOtOsHoP123~

Dobrodosli na forum o PhotoShopu... :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Nas banner:By dodana - Page 3 24gn6ec

 

 By dodana

Ići dole 
+15
urosch
NenSSy:)
~nachka~
*IxI*
Nikola
Naca
maite94
Eagle's EYE
★Estrella★
Sophy <3
Natasha
$P!nk g!rl$
Mr. Wyatt
~Rock Queen~
Feodor
19 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći
AutorPoruka
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 4:08 pm

e sad, da kazem ja nesto. super si sve primetila, drago mi je sto si rekla sve greske. nova monahinja, naravno da nista nije uklopljeno niti treba biti, jer to su zivotni detalji glavnog junaka u knjizi. Wink znas na sta mislim. pozzich. a boje ne uklapam jer ne volim monotoniju. volim sarenilo Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
Naca
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Naca


Number of posts : 91
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 7
Registration date : 14.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 6:14 pm

da , simpa je to , ali mnogo arenila se pretvara u kic. Nisu ti radovi kic , ali pazi da ih ne pravis mnogo sarene Wink
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Dec 14, 2008 9:16 pm

hehe, ja ne radim radove da bi se nekima to dopalo. barem ne u zadnje vreme. ono, radim iz duse, za sebe, ubacujem neke svoje detalje. uglavnom je to kad imam novu devojku, kad dobijem utakmicu, kad raskidam i tako to...
meni sarenilo ne smeta. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
Nikola
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Nikola


Number of posts : 22
Age : 28
Локација : Podgorica :D
Koliko vam se svidja forum? : qL je
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 0
Registration date : 22.12.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 2:30 pm

iskreno? ne swidjaju mi se twoji radowi,......ako kazhesh da ima toliko layera stopi ih malo bolje...
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSre Dec 31, 2008 3:06 pm

stopim??? mislis uklopim???? naravno da necu. ja nisam na forumu da radim slike za vas, clanove, vi svi skoro imate po 13 14 12 godina, poceli ste pre neko vreme da radite i mislite da ste sveznalice?! ne odnosi se na tebe, ja sam ti reko da imas solidne radove. ali vecina, vucka tu ne ubrajam, jer se on jedini trudi, ali ono bas. i postize sve sto mu je cilj.
kao sto rekoh, slike ne radim da bi bile savrsenstva, radim ih za sebe.
prestao sam da radim montazu, postala je dosadna, a i svi je rade, vise volim fotografiju. hvala na komentu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
*IxI*
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
*IxI*


Number of posts : 216
Age : 28
Локација : Beverly Hils
Koliko vam se svidja forum? : puno!!! WUCKO!!!!!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 57
Registration date : 04.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 2:28 pm

joj, bas mi se svidjaju...narocito ovaj poslednji...bas je mocan Cool
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumotion.com
~nachka~
Naucio si dobro da seces...
Naucio si dobro da seces...
~nachka~


Number of posts : 395
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue5 / 1005 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 6
Registration date : 14.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 3:35 pm

fenomenalni su...kissic
Nazad na vrh Ići dole
NenSSy:)
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
NenSSy:)


Number of posts : 144
Age : 27
Локација : PS world:)
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 4
Points : -3
Registration date : 22.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 10:26 pm

za prwu sliku!
•super ideja...
•dobro uradjena
•samo shto gonji deo kada si radio/la gradinet si ga malo zeznula
***OSTALO JE EXTRA***
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 10:50 pm

prvo, ja sam musko, drugo, gde sam zeznuo gradient? bas sad gledam sliku, ja sam potpuno zadovoljan, tako sam zamislio i tako je ispalo Smile lol
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
NenSSy:)
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
NenSSy:)


Number of posts : 144
Age : 27
Локација : PS world:)
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue6 / 1006 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 4
Points : -3
Registration date : 22.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 12:39 am

pa nisam znala da li si mushko ili zensko!
owako, radio si gradient zar ne???BELO I ZELENO, nzm nije mi bash naj uradjen!
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 9:43 pm

nije gradient. poenta je u tome sto to uopste nije gradient.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 10:11 pm

meni se tvoji radovi ne svidjaju uopste....mozda malo onaj sa kolima, ali ostalo...nista...to da pokusavas da budes originalan stoji, i uspevas u tome, ali u radovima valja da se nesto i uklopi, a ne da bacas bzv jedno na drugo...sudeci po predhodnim komentarima, ne umse da se nosis sa negativnom (po tebe) kritikom, cesto u takvim situacijama napadas onoga ko ti je napisao to ili mu `grubo` odgovaras.......i veruj mi ja ne sumnjam u to da su ovi radovi zaista tvoji...Wink
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 5:43 pm

hehe, stoji to da samo ne prihvatam kritiku nekog ko je ispod mene. postavio sam neke radove koje sam radio oko 5-6minuta, bzvz onako nisam imao sta da radim, a svoj orig. radove ne smem da postavim. jer ovaj forum nije zasticen, nema svoju privatnost, i lako mogu da se ukradu radovi. postoji ukupno 560 mojih radova, svi su izlozeni samo na ps off forumu, i neki na flickru, sve informacije o njima se cuvaju u privatnoj bazi podataka na picoodle-u. prihvatam tvoju kritiku. mada znas, ne moze ni jedna da utice na mene Smile pozz
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 8:48 pm

Feodor ::
hehe, stoji to da samo ne prihvatam kritiku nekog ko je ispod mene. postavio sam neke radove koje sam radio oko 5-6minuta, bzvz onako nisam imao sta da radim, a svoj orig. radove ne smem da postavim. jer ovaj forum nije zasticen, nema svoju privatnost, i lako mogu da se ukradu radovi. postoji ukupno 560 mojih radova, svi su izlozeni samo na ps off forumu, i neki na flickru, sve informacije o njima se cuvaju u privatnoj bazi podataka na picoodle-u. prihvatam tvoju kritiku. mada znas, ne moze ni jedna da utice na mene Smile pozz

ja sam rekao sta sam mislio, a da li ce uticati na tebe stvarno nzm......i samo me jos zanima, cemu radovi, ako nemas kome da ih pokazes? ako se brines da ce neko da ti ih `ukrade`, mozes da postavis na DEVIANTART npr, tamo su radovi javni, ali zasticeni licencom, pa da i sa nama podelis tu lepotu...SmileSmileSmile
pozz
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 9:00 pm

da..to je jedino glupo..ako imas toliko DOBRE radove...postavi ovde neki..podeli tu dobrotu sa nama..xaxxa :*
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimePon Jan 26, 2009 11:38 pm

sad kao fora, nema laze itd... nije tacno. ne smem da postavim radove. ja bi vrlo rado, ali ne smem.
vise nisam na ovom forumu da radim radove, vec da forum podignem u neku zajednicu, tako da... photoshop sam i batalio, i zao mi je zbog toga...
deviantart.com jeste javni server fotki, ali nije zasticen, slike se mogu skinuti, tj. kopirati na komp. barem ja to radim u velikoj meri Smile , kad sam rekao zasticene, mislio sam na to da nikako ne mozes prevariti sistem kodovanja i sliku iskopiras na svoj komp. na ps forumu slike ne mozes videti ako nisi registrovani clan, a kad se regujes mozes ih samo videti, a ne i skinuti. samo dozvolom h.admina i dozvolom autora mogu se kopirati, ali to je retkost. dalje, kad vece rece nema ko da ih vidi, na adobe ps-u ima 150 000 dizajnera i fotografa iz celog sveta.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
-petra-
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
-petra-


Number of posts : 225
Age : 32
Локација : Bg
Koliko vam se svidja forum? : dosta
Koliko volite da radite u Ps-u? : uffff mnooogo xD
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue7 / 1007 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 4,5
Points : 0
Registration date : 22.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 12:04 am

..pa ako mogu na ps forumu da se zastite radovi mogu valjda i ovde Wink...
Nazad na vrh Ići dole
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue2 / 1002 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:41 am

Feodor ::
sad kao fora, nema laze itd... nije tacno. ne smem da postavim radove. ja bi vrlo rado, ali ne smem.
vise nisam na ovom forumu da radim radove, vec da forum podignem u neku zajednicu, tako da... photoshop sam i batalio, i zao mi je zbog toga...
deviantart.com jeste javni server fotki, ali nije zasticen, slike se mogu skinuti, tj. kopirati na komp. barem ja to radim u velikoj meri Smile , kad sam rekao zasticene, mislio sam na to da nikako ne mozes prevariti sistem kodovanja i sliku iskopiras na svoj komp. na ps forumu slike ne mozes videti ako nisi registrovani clan, a kad se regujes mozes ih samo videti, a ne i skinuti. samo dozvolom h.admina i dozvolom autora mogu se kopirati, ali to je retkost. dalje, kad vece rece nema ko da ih vidi, na adobe ps-u ima 150 000 dizajnera i fotografa iz celog sveta.

mislis na oficijalni PS forum, sajt, sta god... (photoshop.com) ?
ako je to taj sajt, daj mi tvoj NICK da ti pogledam galeriju, jer sam ja tamo odavno regovan...Smile
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 12:32 pm

ne mislim na taj forum. mislim na adobe-ov forum. slican flickr-u. tamo ne mozes dobiti reg i acc jer te mora dovesti i preporuciti neki dizajner.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeUto Jan 27, 2009 1:09 pm

pa dobro..sve jedno..ajd postavi neki rad koji si postavio tamo..da vidimo.. Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSub Feb 14, 2009 8:59 pm

hocu, samo da uploadujem sa novom adresom, da je pustim na forumu.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
¨¨::..PS..MaNiAc..::¨¨
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
¨¨::..PS..MaNiAc..::¨¨


Number of posts : 11
Age : 28
Локација : Sa Alenom...na pustom ostrwu...
Koliko vam se svidja forum? : 100%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS2, CS3
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 0
Registration date : 15.02.2009

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeNed Feb 15, 2009 5:10 pm

stwarno je extraaaaaa
Nazad na vrh Ići dole
http://www.mexicanashermosas-sr.realbb.com
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimePon Feb 23, 2009 3:38 pm

ha. hvala na lepom komentaru.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
~Rock Queen~
*PS-Admin*
*PS-Admin*
~Rock Queen~


Number of posts : 452
Age : 29
Локација : PA; Izmedju krajnosti
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4,5
Points : 100
Registration date : 30.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSre Feb 25, 2009 12:20 am

E, Neco, imas brate 6 strana prepirki i komentara... Daj par radova, makar i osrednjih... Smile
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
By dodana - Page 3 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100By dodana - Page 3 Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitimeSre Apr 08, 2009 6:17 pm

milanice, postavicu uskoro radove koje radimo za ovo takmicenje, ali stvarno nemam vremena za pravljenje wall-ova trenutno. milanice nadji mi pass za teen zajednicu za moj nick Smile ili mi napravi novi pa mi pusti na mob.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
Sponsored content





By dodana - Page 3 Empty
PočaljiNaslov: Re: By dodana   By dodana - Page 3 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
By dodana
Nazad na vrh 
Strana 3 od 4Idi na stranu : Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeći

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~PhOtOsHoP123~ :: Vasi radovi :: Wallpapers-
Skoči na: