~PhOtOsHoP123~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~PhOtOsHoP123~

Dobrodosli na forum o PhotoShopu... :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Nas banner:Kritike - Page 2 24gn6ec

 

 Kritike

Ići dole 
+16
honey_
_.Sweety.Doll._
~*~Anahi_&_Poncho~*~
-~*Dulce*~-
urosch
*IxI*
OGGY
maxyEMOgirl
★Estrella★
Natasha
~Rock Queen~
$P!nk g!rl$
Angel
~nachka~
Naca
Mr. Wyatt
20 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
*IxI*
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
*IxI*


Number of posts : 216
Age : 28
Локација : Beverly Hils
Koliko vam se svidja forum? : puno!!! WUCKO!!!!!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 57
Registration date : 04.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePet Apr 24, 2009 7:28 pm

honey_ ::
95% postova na ovom forumu je spam, uzrok tome svemu:

1. Loša administracija foruma - neozbiljnost
2. Radovi su vam smiješni, na sliku poznate ličnosti nabacite brush neki to vi zovete radom?
3. Članovi bi trebali praviti vlastite tutoriale (ako to uopće znaju), jer u protivnom ne vidim svrhu ovog foruma, ako tutoriale preuzimate sa drugih web sajtova, foruma...

okey, lepa kritika...ali ko si uopste ti da nam to kazes?
da li si se predstavio? NE
sta mi znamo...mozda te je poslao neki ljubomorni Admin sa drugog PS foruma
Administracija je super...bolji sastavm Admina je jedino na Celebrity Schoolu! tako da ne se*i
Vecina clanova ovde su pocetnici tako da prave tako ''smeshne'' radove! a kakvi su tvoji radovi? a? da vidimo! da li ti uopste znas sta je ps ili si dosao samo da kommentarises posto vidim da imas jedan post...a nabacio si ga u kritikama! Nama se nashi radovi svidjaju kakvi god da su...nashi su... Ajde dokazhi da si ti neki profesionalac pa da mozes da nam kazes da su nam radovi smesni! Kao sto rekoh da je vecina ovde pocetnik u PS, kako da naprave svoj tut? valjda se prvo uchi sta je tut i sotale osnovne stvari u PS, pa tek pravi neki bezazleni tut! Zaboga! A ako Admini nece da stavljaju svoje tutove na forum (a sigruno ih imaju) to je da ih neko drugi ne bi iskoristio...ali Admini su super i uvek su tu da pomognu clanovima za PS....a ti...kad nam kazes ko si, sta si, sa kog si foruma, ko te poslao i kako radis u PS...OBRATI NAM SE! uhhhh
i ja ovde nigde ne vidim spam (na forumu celom)!!!
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumotion.com
~Rock Queen~
*PS-Admin*
*PS-Admin*
~Rock Queen~


Number of posts : 452
Age : 29
Локација : PA; Izmedju krajnosti
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4,5
Points : 100
Registration date : 30.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePet Apr 24, 2009 9:39 pm

Ixi, nemoj da se nerviras. Cekaj da nakupi 200 postova kao ti, ili uradi bilo kakav rad, da bi nas uopste bilo briga sta od nas hoce, i ko je. Uopste nije vredan/na nase paznje... Smile Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
*IxI*
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
*IxI*


Number of posts : 216
Age : 28
Локација : Beverly Hils
Koliko vam se svidja forum? : puno!!! WUCKO!!!!!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 57
Registration date : 04.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 25, 2009 12:53 am

Ne nerviram se bre...nego me nerviraju takvi ljudi koji imaju samo kritike Rolling Eyes pa shto se regao? da bi kritikovao! BUDALA!

@ maite, ti imash isto mishljenje ko on ili...? o.0
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumotion.com
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeSub Apr 25, 2009 11:43 am

jaoj ja htela tebe da citiram..xD a ne njega..
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
honey_
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop



Number of posts : 2
Age : 36
Локација : sarajevo
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 2
Registration date : 24.04.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 9:46 pm

*IxI* ::
honey_ ::
95% postova na ovom forumu je spam, uzrok tome svemu:

1. Loša administracija foruma - neozbiljnost
2. Radovi su vam smiješni, na sliku poznate ličnosti nabacite brush neki to vi zovete radom?
3. Članovi bi trebali praviti vlastite tutoriale (ako to uopće znaju), jer u protivnom ne vidim svrhu ovog foruma, ako tutoriale preuzimate sa drugih web sajtova, foruma...

okey, lepa kritika...ali ko si uopste ti da nam to kazes?
da li si se predstavio? NE
sta mi znamo...mozda te je poslao neki ljubomorni Admin sa drugog PS foruma
Administracija je super...bolji sastavm Admina je jedino na Celebrity Schoolu! tako da ne se*i
Vecina clanova ovde su pocetnici tako da prave tako ''smeshne'' radove! a kakvi su tvoji radovi? a? da vidimo! da li ti uopste znas sta je ps ili si dosao samo da kommentarises posto vidim da imas jedan post...a nabacio si ga u kritikama! Nama se nashi radovi svidjaju kakvi god da su...nashi su... Ajde dokazhi da si ti neki profesionalac pa da mozes da nam kazes da su nam radovi smesni! Kao sto rekoh da je vecina ovde pocetnik u PS, kako da naprave svoj tut? valjda se prvo uchi sta je tut i sotale osnovne stvari u PS, pa tek pravi neki bezazleni tut! Zaboga! A ako Admini nece da stavljaju svoje tutove na forum (a sigruno ih imaju) to je da ih neko drugi ne bi iskoristio...ali Admini su super i uvek su tu da pomognu clanovima za PS....a ti...kad nam kazes ko si, sta si, sa kog si foruma, ko te poslao i kako radis u PS...OBRATI NAM SE! uhhhh
i ja ovde nigde ne vidim spam (na forumu celom)!!!

Prije svega, zahvaljujem se na ovako lijepoj dobrodošlici, jedan od dokaza da ovaj forum čine
jako ljubazni, obrazovani i kulturni korisnici što ovaj forum i čini jednim toplim i ugodnim mjestom gdje se još može nešto i naučiti.
OK, dosta maštanja, pogledajmo stvari iz pravog kuta - odgovorit ću Vam na postavljena pitanja.
Ne dolazim sa nekog foruma da bih ovdje pravio "dramu", uništavao konkurenciju, na ovaj foruma sam sasvim slučajno naišao iako je nepoznat - free forum koji je hostan na free domeni, tako da kada samo to uzmemo u obzir jasno nam je da ovaj forum nikada neće biti "popularan" pa tako da donekle mogu i shvatiti zašto njime rukovode neprofesionalni ljudi...
Sada se sigurno pitate odakle ja sve to znam - uočio sam, brzo detektujem loše projekte - godinama se bavim web dizajnom - nebitno!
Ono što ja želim da kažem jeste to da je moja kritika prije svega bila dobronamjerna, što Vi kako korisnik sa nešto nižim IQ-om niste uspjeli shvatiti.
Na Wikipediji možete pročitati šta uopšte znači pojam/riječ SPAM, pošto sam uočio da Vam je to nepoznat termin, bez brige, čovjek uči dok je živ!
Što se tiče Photoshopa i radu u istom, neću komentirati, ako želite vidjeti neke od mojih radova kontaktirajte me na rw35@live.com, sa zadovoljstvom ću Vam poslati svoje radove, pa ćete sami moći ocijeniti kvalitet i orginalnost istih.

~Rock Queen~ ::
Ixi, nemoj da se nerviras. Cekaj da nakupi 200 postova kao ti, ili uradi bilo kakav rad, da bi nas uopste bilo briga sta od nas hoce, i ko je. Uopste nije vredan/na nase paznje... Smile Very Happy

Upravo ovo je problematika na koju sam sugerirao u svom prvom postu, tj. rankove foruma korisnici su shvatili kao mjeru svog znanja u radu sa Adobe Photoshopom - ako imaju 200 postova su naučili nešto i dobili rank "Profesionalac u PS-u" (navedni rank sam uzeo kao primjer), tako da mi je jasno zašto je na forumu postan ovaj silni spam, možete osnovati grupu sa parolom "Spamanjem do znanja - profesionalizma".
Citat: "Uopste nije vredan/na nase paznje..."
Da, upravu si nisam vrijedan Vaše pažnje, Vama se nisam ni obraćao, kritike i sugestije su bile upućene administraciji s nadom da će uočiti katastrofalne greške koje su napravile u dosadašnjem radu i ispraviti iste.
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 10:11 pm

ma osh se bijesh..haha salim seee...SmileSmile
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
~Rock Queen~
*PS-Admin*
*PS-Admin*
~Rock Queen~


Number of posts : 452
Age : 29
Локација : PA; Izmedju krajnosti
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4,5
Points : 100
Registration date : 30.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeNed Apr 26, 2009 11:17 pm

honey_ ::
*IxI* ::
honey_ ::
95% postova na ovom forumu je spam, uzrok tome svemu:

1. Loša administracija foruma - neozbiljnost
2. Radovi su vam smiješni, na sliku poznate ličnosti nabacite brush neki to vi zovete radom?
3. Članovi bi trebali praviti vlastite tutoriale (ako to uopće znaju), jer u protivnom ne vidim svrhu ovog foruma, ako tutoriale preuzimate sa drugih web sajtova, foruma...

okey, lepa kritika...ali ko si uopste ti da nam to kazes?
da li si se predstavio? NE
sta mi znamo...mozda te je poslao neki ljubomorni Admin sa drugog PS foruma
Administracija je super...bolji sastavm Admina je jedino na Celebrity Schoolu! tako da ne se*i
Vecina clanova ovde su pocetnici tako da prave tako ''smeshne'' radove! a kakvi su tvoji radovi? a? da vidimo! da li ti uopste znas sta je ps ili si dosao samo da kommentarises posto vidim da imas jedan post...a nabacio si ga u kritikama! Nama se nashi radovi svidjaju kakvi god da su...nashi su... Ajde dokazhi da si ti neki profesionalac pa da mozes da nam kazes da su nam radovi smesni! Kao sto rekoh da je vecina ovde pocetnik u PS, kako da naprave svoj tut? valjda se prvo uchi sta je tut i sotale osnovne stvari u PS, pa tek pravi neki bezazleni tut! Zaboga! A ako Admini nece da stavljaju svoje tutove na forum (a sigruno ih imaju) to je da ih neko drugi ne bi iskoristio...ali Admini su super i uvek su tu da pomognu clanovima za PS....a ti...kad nam kazes ko si, sta si, sa kog si foruma, ko te poslao i kako radis u PS...OBRATI NAM SE! uhhhh
i ja ovde nigde ne vidim spam (na forumu celom)!!!

Prije svega, zahvaljujem se na ovako lijepoj dobrodošlici, jedan od dokaza da ovaj forum čine
jako ljubazni, obrazovani i kulturni korisnici što ovaj forum i čini jednim toplim i ugodnim mjestom gdje se još može nešto i naučiti.
OK, dosta maštanja, pogledajmo stvari iz pravog kuta - odgovorit ću Vam na postavljena pitanja.
Ne dolazim sa nekog foruma da bih ovdje pravio "dramu", uništavao konkurenciju, na ovaj foruma sam sasvim slučajno naišao iako je nepoznat - free forum koji je hostan na free domeni, tako da kada samo to uzmemo u obzir jasno nam je da ovaj forum nikada neće biti "popularan" pa tako da donekle mogu i shvatiti zašto njime rukovode neprofesionalni ljudi...
Sada se sigurno pitate odakle ja sve to znam - uočio sam, brzo detektujem loše projekte - godinama se bavim web dizajnom - nebitno!
Ono što ja želim da kažem jeste to da je moja kritika prije svega bila dobronamjerna, što Vi kako korisnik sa nešto nižim IQ-om niste uspjeli shvatiti.
Na Wikipediji možete pročitati šta uopšte znači pojam/riječ SPAM, pošto sam uočio da Vam je to nepoznat termin, bez brige, čovjek uči dok je živ!
Što se tiče Photoshopa i radu u istom, neću komentirati, ako želite vidjeti neke od mojih radova kontaktirajte me na rw35@live.com, sa zadovoljstvom ću Vam poslati svoje radove, pa ćete sami moći ocijeniti kvalitet i orginalnost istih.

~Rock Queen~ ::
Ixi, nemoj da se nerviras. Cekaj da nakupi 200 postova kao ti, ili uradi bilo kakav rad, da bi nas uopste bilo briga sta od nas hoce, i ko je. Uopste nije vredan/na nase paznje... Smile Very Happy

Upravo ovo je problematika na koju sam sugerirao u svom prvom postu, tj. rankove foruma korisnici su shvatili kao mjeru svog znanja u radu sa Adobe Photoshopom - ako imaju 200 postova su naučili nešto i dobili rank "Profesionalac u PS-u" (navedni rank sam uzeo kao primjer), tako da mi je jasno zašto je na forumu postan ovaj silni spam, možete osnovati grupu sa parolom "Spamanjem do znanja - profesionalizma".
Citat: "Uopste nije vredan/na nase paznje..."
Da, upravu si nisam vrijedan Vaše pažnje, Vama se nisam ni obraćao, kritike i sugestije su bile upućene administraciji s nadom da će uočiti katastrofalne greške koje su napravile u dosadašnjem radu i ispraviti iste.


Izvini, zao mi je sto smo te tako `lepo` docekali. Nisi ti kriv sto sam ja imala los dan, tako da te molim da prihvatis izvinjenje. Sto se tice spama... Hm... Pokusavam da izvedem neku devijaciju koja ce zadrzati korisnike ovog foruma da ne spamuju, svi ce biti blagovremeno obavesteni kad se dogovorimo. Nije poenta u tome sto je free domen, i ocekujem od nekog kao sto si ti (kad si vec pominjao IQ) da to shvati. Mi smo, vecina, ovde deca/tinejdzeri, i forum je osnovan da bi ucili na svojim i tudjim greskama rad u photoshopu. Sad mi samo jos jedna stvar nije jasna. Zasto ne postavis svoje radove (mozes staviti i watermark, to vise nije problem) ? Osim toga htela bih da prokomentarisem tvoj prosli post.
1. neozbiljna administracija: jeste, neozbiljni smo, ali sta ocekujes od 15-ogodisnjaka? Uz to, administracija sada (sledecih mesec dana) sprema prijemni Very Happy Very Happy Very Happy
2.Radovi jesu smesni, to necu da komentarisem uopste, znaju ovde svi sta ja mislim o tome....
3.Tutorijali: e, da. Tu se slazem. Ali je najvise poenta da tutorijali budu brzo dostupni, da se ne trazi dugo po netu. Imamo mi svoje tutorijale (moje i Nemanjine mozes da vidis, kao i svi drugi na www.tutorijali.rs

Anyway, hvala na kritici, videcemo sta ce se dalje desiti sa svim tim. Pozdrav!
Nazad na vrh Ići dole
Magic-B
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Magic-B


Number of posts : 135
Age : 30
Локација : Wonderland
Koliko vam se svidja forum? : Forum je zaista extra!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 94.1
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 126
Registration date : 04.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeČet Apr 30, 2009 8:01 pm

Kritika:

Mislim da se clanovi ovog foruma previse zapustaju... npr., kada god neki clan postavi avatar, color, signature, ja se uvek potrudim da prokomentarisem cim mogu... a kada npr. ja zamolim da mi prokomentarisete rad jer mi trebaju saveti, svi kao da izbegavaju galeriju... eto... to je kritika...
Nazad na vrh Ići dole
http://www.circusvip.com
*IxI*
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
*IxI*


Number of posts : 216
Age : 28
Локација : Beverly Hils
Koliko vam se svidja forum? : puno!!! WUCKO!!!!!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 57
Registration date : 04.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePet Maj 15, 2009 9:54 pm

hmmmm slazem se, mada i ja to radim Wink
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumotion.com
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeSub Maj 16, 2009 1:02 am

slazem se...ali ...isto tako hocu da kritikujem sve clanove(a i sebe) sto ceo forum zapostavljaju...retko ko dodje na forum...a jedno vreme je bio pun postova i swega toga......ajd malo da se potrudimo..znam da je skola..kraj ,..nekima prijemni...i swe to..ali bar 5min je dowoljno da napisemo po koji post...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Lady Halliwell
*PS-Mod*
*PS-Mod*
Lady Halliwell


Number of posts : 380
Age : 30
Локација : ~In Charmed Manor~
Koliko vam se svidja forum? : 100%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5
Points : 121
Registration date : 01.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePon Maj 18, 2009 12:34 am

Jbg...kad niko ne pise sto bih ja....
Nazad na vrh Ići dole
Sophy <3
*PS-Mod*
*PS-Mod*
Sophy <3


Number of posts : 645
Age : 28
Локација : Na celebu :-)
Koliko vam se svidja forum? : Previsxe mi se svidja!Obbo ga =]
Koliko volite da radite u Ps-u? : Mnogooooo♥️
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5,5,5,5
Points : 64
Registration date : 15.10.2008

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePon Maj 18, 2009 11:13 pm

Lady Halliwell ::
Jbg...kad niko ne pise sto bih ja....

Slazem se... Ja dodjem na forum ali nema nista novo, niko nista ne pise =(
Nazad na vrh Ići dole
http://www.ashleythebest.forumotion.com
Lady Halliwell
*PS-Mod*
*PS-Mod*
Lady Halliwell


Number of posts : 380
Age : 30
Локација : ~In Charmed Manor~
Koliko vam se svidja forum? : 100%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5
Points : 121
Registration date : 01.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimePon Maj 18, 2009 11:29 pm

Ja cu vise kuckati, kad zavrsim ovu nedelju...nije mi problem,ali moraju i ostali da se aktiviraju!=)
Nazad na vrh Ići dole
Magic-B
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Magic-B


Number of posts : 135
Age : 30
Локација : Wonderland
Koliko vam se svidja forum? : Forum je zaista extra!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 94.1
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
Kritike - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100Kritike - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 126
Registration date : 04.01.2009

Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitimeČet Jun 04, 2009 9:42 pm

Ja dodjem jedan dan, nema nista.... drugi dan, nema nista... sacekala sam 10 dana, evo konacno sam videla neku poruku =))
Nazad na vrh Ići dole
http://www.circusvip.com
Sponsored content





Kritike - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: Kritike   Kritike - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
Kritike
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~PhOtOsHoP123~ :: Dobrodosli :) :: Obavestenja & Pohvale,Kritike... :: Predlozi,kritike...-
Skoči na: