~PhOtOsHoP123~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~PhOtOsHoP123~

Dobrodosli na forum o PhotoShopu... :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Nas banner:PhotoShop Land Forum 24gn6ec

 

 PhotoShop Land Forum

Ići dole 
+11
SmiLeY :-)
-~*Dulce*~-
Lady Halliwell
NenSSy:)
~nachka~
Mr. Lavigne
*IxI*
maite94
Feodor
Gorstak
urosch
15 posters
Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
AutorPoruka
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 4:09 pm

nisam se regovao ovde zbog reklame!

...ali moram da ostavim link PS foruma, koji je, mogu slobodno da kazem, najbolji na balkanu, i koji ima mnogo vise kriterijume nego ovaj...

za one koji zele da nauce nesto vise o photoshopu..Smile

PhotoShop Land
Nazad na vrh Ići dole
Gorstak
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Gorstak


Number of posts : 179
Age : 46
Локација : Srbija
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 37
Registration date : 16.11.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:09 pm

iskreno vise mi se svidja ovde, nisam pogledao sve ali mislim da ovde ima boljih tutorijala
Nazad na vrh Ići dole
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 5:17 pm

svak ima pravo na svoje misljenje, ja sam svoje izneo...Wink
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 7:46 pm

ja nisam stoka, ali brate, ja cu dati sve od sebe da ovaj zablista. uzgred, videcu sta mogu da se uguram i nadjem predstavnike adobe-a, da dodju na forum. toliko. da znas vucko da mi je do ovog foruma mnogo stalo, i hocu da ga sredimo!
uzgred, onaj forum je prenabudzen, postova mnogo vise na offtopic nego na ono glavno, photoshop.
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:20 pm

Feodor ::
ja nisam stoka, ali brate, ja cu dati sve od sebe da ovaj zablista. uzgred, videcu sta mogu da se uguram i nadjem predstavnike adobe-a, da dodju na forum. toliko. da znas vucko da mi je do ovog foruma mnogo stalo, i hocu da ga sredimo!
uzgred, onaj forum je prenabudzen, postova mnogo vise na offtopic nego na ono glavno, photoshop.
nesto mi mirise na cep..cep..cep..a nee to je pampur..haha..salim se.. Smile reg sam ja na ovom ps landu..to mi je sve nekako vestacko...ne znam zasto..i nezz kako da vam objasnim to!
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:36 pm

Feodor ::
ja nisam stoka, ali brate, ja cu dati sve od sebe da ovaj zablista. uzgred, videcu sta mogu da se uguram i nadjem predstavnike adobe-a, da dodju na forum. toliko. da znas vucko da mi je do ovog foruma mnogo stalo, i hocu da ga sredimo!
uzgred, onaj forum je prenabudzen, postova mnogo vise na offtopic nego na ono glavno, photoshop.

sorry, ali jel ispred ovog foruma stajao jos neki post, pa je izbrisan?
Nazad na vrh Ići dole
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 19, 2009 8:57 pm

maite94 ::
Feodor ::
ja nisam stoka, ali brate, ja cu dati sve od sebe da ovaj zablista. uzgred, videcu sta mogu da se uguram i nadjem predstavnike adobe-a, da dodju na forum. toliko. da znas vucko da mi je do ovog foruma mnogo stalo, i hocu da ga sredimo!
uzgred, onaj forum je prenabudzen, postova mnogo vise na offtopic nego na ono glavno, photoshop.
nesto mi mirise na cep..cep..cep..a nee to je pampur..haha..salim se.. Smile reg sam ja na ovom ps landu..to mi je sve nekako vestacko...ne znam zasto..i nezz kako da vam objasnim to!

vestacko? xD
pa meni je iskreno ovaj forum vestacki, kako bi neko rekao nema dusu...msm da forum o ps-u bar treba da ima sopstveni logo, a za ostalo da ne govorim...Wink
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 11:47 am

pa pazi mi se trudimo..svakom novom clanu dajemo sansu da ga upoznamo i tako to..a oni tamo svakog clana totalno sjebavaju...ima njih nekoliko koji su u "grupi" a ostale ko je...(izvinite na rechima.. Smile ali moraaam )
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
*IxI*
Naucio si sta se za sta koristi
Naucio si sta se za sta koristi
*IxI*


Number of posts : 216
Age : 28
Локација : Beverly Hils
Koliko vam se svidja forum? : puno!!! WUCKO!!!!!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 57
Registration date : 04.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 2:27 pm

regovana sam bila na tom forumu i banovali su me...znate zasto?
zato sto sam branila devojku i njen forum
jedna devojka je napravila forum o ''Circusu''-novom albumu od Britney i ja sam ga tamo reklamirala, a ovi su me izvredjali i rekli kako je to jadno i uzasno i ma ne znam, ali ja sam je branila i branila...i onda su me banovali Cool hvala bogu, zajednica im je VELIKA 0!
Nazad na vrh Ići dole
http://christina-aguilera.forumotion.com
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeUto Jan 20, 2009 2:32 pm

Ima tamo ok ljudi..ima super tutorijala..ali ne volim ih nesto puno kao forum....mene su bili banovali zato stosam im rekla da imaju svoju grupu i da ostale clanove uopste ne zarezuju..i oni su se naljutili..xaxa..ali su me sad odbanovali...al ne idem na forum
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Mr. Lavigne
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Mr. Lavigne


Number of posts : 75
Age : 30
Локација : Srbija
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 27
Registration date : 09.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 1:38 am

Tamo su ljudi kreteni... jednostavno nije ekipa sa kojom bih voleo da imam posla...
Nazad na vrh Ići dole
~nachka~
Naucio si dobro da seces...
Naucio si dobro da seces...
~nachka~


Number of posts : 395
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue5 / 1005 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3
Points : 6
Registration date : 14.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 3:34 pm

vec sam regowana na dwa ps 4uma...owaj mi je naj....sorry
Nazad na vrh Ići dole
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Jan 22, 2009 5:03 pm

Mr. Lavigne ::
Tamo su ljudi kreteni...

hvala na komplimentu....
Nazad na vrh Ići dole
Feodor
*PS-Admin*
*PS-Admin*
Feodor


Number of posts : 614
Age : 31
Локација : U snovima
Koliko vam se svidja forum? : 90%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS4
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 89
Registration date : 28.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeSub Jan 24, 2009 3:07 pm

pa samo poredite teen zajednicu i taj ps land. mi iako imamo samo 60 clanova svi su redovni, pisu, trude se, imamo 5 admina koji sjajno obavljaju svoj posao, najboljeg moda: dark angel89, zatim mnoge clanove koji se trude, prijatelje foruma, itd itd, i cak ni jednog clana nisam bannovao, iako je bilo dosta puta da treba da se bannuje. sve se mirnim pute resava. bas kao sto maite rece, forum mi je dosta izvestacen...
a ovaj mi se mnogo svidja, jednostavno, eto, nije mi prvi ps forum, ali prvi srpski mogu reci. ja sam clan udruzenja svih dizajnera sveta, na officijalnom adobe forumu za ps, ali nije to to... jednostavno tamo se osecas usamnjen itd, a ovde imam drustvo, prijatelje, itd... Smile tako da definitivno se necu regati na ps land Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.utocisste.tk
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeNed Jan 25, 2009 8:46 pm

Feodor ::
pa samo poredite teen zajednicu i taj ps land. mi iako imamo samo 60 clanova svi su redovni, pisu, trude se, imamo 5 admina koji sjajno obavljaju svoj posao, najboljeg moda: dark angel89, zatim mnoge clanove koji se trude, prijatelje foruma, itd itd, i cak ni jednog clana nisam bannovao, iako je bilo dosta puta da treba da se bannuje. sve se mirnim pute resava. bas kao sto maite rece, forum mi je dosta izvestacen...
a ovaj mi se mnogo svidja, jednostavno, eto, nije mi prvi ps forum, ali prvi srpski mogu reci. ja sam clan udruzenja svih dizajnera sveta, na officijalnom adobe forumu za ps, ali nije to to... jednostavno tamo se osecas usamnjen itd, a ovde imam drustvo, prijatelje, itd... Smile tako da definitivno se necu regati na ps land Smile

PhotoShop Land Forum 697969 to teoretski nije moguce, a da li je u praksi tako, u to ne ulazim...Wink
- - - p.s. ako su to takvi radovi da su te primili u taj klub, ili sta je vec, postavi neki da vidimo kako to izgleda...
Nazad na vrh Ići dole
NenSSy:)
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
NenSSy:)


Number of posts : 144
Age : 27
Локација : PS world:)
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue6 / 1006 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 4
Points : -3
Registration date : 22.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 26, 2009 12:38 am

owaj je bolji!!!Ja sam tamo regowana i admini me jako nerwiraju!!!Oni i njihowa prawila!!!Stalno imam neku kaznu!!!Za mene je SRANJE!!!
Nazad na vrh Ići dole
Lady Halliwell
*PS-Mod*
*PS-Mod*
Lady Halliwell


Number of posts : 380
Age : 30
Локација : ~In Charmed Manor~
Koliko vam se svidja forum? : 100%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5
Points : 121
Registration date : 01.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Jan 26, 2009 1:07 am

Forum sucks....Ovaj je mnoooooogo bolji...rules!!!
Nazad na vrh Ići dole
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 1:13 am

hah, tamo se ili radi, ili ne.... a vecini se to ne dopada, pa zato imaju ovakvo misljenje o forumu... a mozda je i razlog to sto tamo ima mnogo boljih radova...
Nazad na vrh Ići dole
-~*Dulce*~-
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
-~*Dulce*~-


Number of posts : 28
Age : 28
Локација : U snowima.....:)
Koliko vam se svidja forum? : Puno,na prwi pogled,extra je:)
Koliko volite da radite u Ps-u? : Pa wolela bix da radim do 100% ali cak neznam ni 50%...Mada jaaaako bix wolela da naucim!
Koji PhotoShop imate? : 7.0...
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 0
Registration date : 15.02.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 8:13 pm

Ja sam tamo regowana...nemojte da s enaljutite ali owo je sr*nje od 4uma....Niko nista ne radi,niko ne dolazi a dzabe imate 700 i nesto clanowa....glupost cista!!!! grr....sry nemojte se ljutiti...Taj 4um nemoze ni da se poredi sa owim.....
Nazad na vrh Ići dole
Gorstak
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Gorstak


Number of posts : 179
Age : 46
Локација : Srbija
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 37
Registration date : 16.11.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeČet Feb 19, 2009 10:11 pm

urosch ::
hah, tamo se ili radi, ili ne.... a vecini se to ne dopada, pa zato imaju ovakvo misljenje o forumu... a mozda je i razlog to sto tamo ima mnogo boljih radova...

Iskreno sad sam gledao tamo radove, mrzi me da gledam sve, samo od autora koi su pod spiskom
Staff Artists


posto su oni cini mi se najvisi rang, radovi nisu nista bolji ni losiji od ovih ovde, tj svi znate da koristite photoshop solidno, samo i tamo i ovde vam nedostaje maste
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeSub Feb 21, 2009 5:55 pm

tamo u staff artists ima losijih radova nego u member artists ...po meni...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
urosch
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
urosch


Number of posts : 149
Age : 31
Локација : NYC
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100
Koji PhotoShop imate? : CS3
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue2 / 1002 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 5,4
Points : 9
Registration date : 18.01.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimeNed Feb 22, 2009 11:56 pm

haha
zanimljivo...
u staff artists nisu najbolji radovi, ali da u member artists ima boljih ne mogu da se slozim...Wink
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Feb 23, 2009 5:45 pm

a pa dobro..to sam lupila.hahaa
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
SmiLeY :-)
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
SmiLeY :-)


Number of posts : 26
Age : 29
Локација : ...tamo,'vamo...
Koliko vam se svidja forum? : 99%
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100%
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Points : 0
Registration date : 16.02.2009

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Feb 23, 2009 9:07 pm

Ma ja kad sam teeek pocela da radim u PS-u reggovala sam se tu...
Ne znam,nekako mi je taj forum....pfff...neam pojma,jednostavno se ne osecam prijatno tamo.
Mnogo vole brate da ponizavaju druge i co. Jbg...moje misljenje Wink
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitimePon Feb 23, 2009 11:14 pm

^^ I agreeee....Very Happy
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Sponsored content





PhotoShop Land Forum Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PhotoShop Land Forum
Nazad na vrh 
Strana 1 od 2Idi na stranu : 1, 2  Sledeći
 Similar topics
-
» Photoshop forum
» PHOTOSHOP SRBIJA NOVI FORUM!
» Photoshop Tutorijali na srpskom jeziku!!! Forum DIGITALNE FOTOGRAFIJE!!!!
» Photoshop CS5
» Da li vam je rad u PhotoShop-u tezak?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~PhOtOsHoP123~ :: OFF PhotoShop :: Reklame-
Skoči na: