~PhOtOsHoP123~
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

~PhOtOsHoP123~

Dobrodosli na forum o PhotoShopu... :)
 
PrijemTražiLatest imagesRegistruj sePristupi
Nas banner:PhotoShop Land Forum - Page 2 24gn6ec

 

 PhotoShop Land Forum

Ići dole 
+11
SmiLeY :-)
-~*Dulce*~-
Lady Halliwell
NenSSy:)
~nachka~
Mr. Lavigne
*IxI*
maite94
Feodor
Gorstak
urosch
15 posters
Idi na stranu : Prethodni  1, 2
AutorPoruka
Vanessa Hudgens
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Vanessa Hudgens


Number of posts : 38
Age : 27
Локација : Sremcica-PS world
Koliko vam se svidja forum? : Punooo...Extra je!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 100%
Koji PhotoShop imate? : CS nznm koji. Onaj najstariji,ja msm.
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 5
Registration date : 03.01.2009

PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitimeUto Mar 10, 2009 4:57 pm

regg sam se kao PS-Land girl
Nazad na vrh Ići dole
http://celebrityschool.forumotion.com
Magic-B
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Magic-B


Number of posts : 135
Age : 30
Локација : Wonderland
Koliko vam se svidja forum? : Forum je zaista extra!
Koliko volite da radite u Ps-u? : 94.1
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 126
Registration date : 04.01.2009

PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitimePon Apr 13, 2009 10:41 pm

Da vam kazem, tzv. PS land u zivotu necu posetiti! Jednom sam bila, Blake je pricala o meni. Ja sam samo napravila forum i ona je reklamirala. Onda mi je rekla kako su me napljuvali tamo i ja odem i kazem im u jednoj poruci da to nije lepo sto govore, i onda su celu scenu napravili: pocevsi od toga da sam ja kretenka, deriste, da nemam veze s vezom, da sam nevaspitana.... hmm... cekaj, oni meni da kazu da sam nevaspitana? Ah da! Da ne pominjemo ceo forum napravljen radi ismevanja mene... mislim, to se slobodno moze nazvati kretenima. Eh, da... i da li mislite da se treba registrovati na forum gde svi postuju jednu (izvinjavam se na sledecoj reci) fuksaru (xD) koju zovu Iv ili however *rolling eyes* i da se drze u grupama protiv ostalih clanova... sorry, ali to nije kretenizam, to je debilizam...

Meni je mama psihijatar pa mogu lagodno da im to porucim xD toliko od mene...




I mislim da je ovaj forum 300 puta kvalitetniji od, khm, foruma... Smile
Nazad na vrh Ići dole
http://www.circusvip.com
~Rock Queen~
*PS-Admin*
*PS-Admin*
~Rock Queen~


Number of posts : 452
Age : 29
Локација : PA; Izmedju krajnosti
Koji PhotoShop imate? : CS2
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 5,4,5
Points : 100
Registration date : 30.10.2008

PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitimePon Apr 13, 2009 11:20 pm

Magic-B ::
Da vam kazem, tzv. PS land u zivotu necu posetiti! Jednom sam bila, Blake je pricala o meni. Ja sam samo napravila forum i ona je reklamirala. Onda mi je rekla kako su me napljuvali tamo i ja odem i kazem im u jednoj poruci da to nije lepo sto govore, i onda su celu scenu napravili: pocevsi od toga da sam ja kretenka, deriste, da nemam veze s vezom, da sam nevaspitana.... hmm... cekaj, oni meni da kazu da sam nevaspitana? Ah da! Da ne pominjemo ceo forum napravljen radi ismevanja mene... mislim, to se slobodno moze nazvati kretenima. Eh, da... i da li mislite da se treba registrovati na forum gde svi postuju jednu (izvinjavam se na sledecoj reci) fuksaru (xD) koju zovu Iv ili however *rolling eyes* i da se drze u grupama protiv ostalih clanova... sorry, ali to nije kretenizam, to je debilizam...

Meni je mama psihijatar pa mogu lagodno da im to porucim xD toliko od mene...




I mislim da je ovaj forum 300 puta kvalitetniji od, khm, foruma... Smile
Da, slazem se sa tobom, znam o cemu se radi... Rolling Eyes
Nazad na vrh Ići dole
Makishka
Tek sto si otvorio PhotoShop
Tek sto si otvorio PhotoShop
Makishka


Number of posts : 2
Age : 29
Локација : ~NBGD BLOKOWI
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum - Page 2 Left_bar_bleue0 / 1000 / 100PhotoShop Land Forum - Page 2 Right_bar_bleue

Points : 4
Registration date : 21.09.2009

PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 5:42 pm

meni je ps land wrh...ali swako ima swoje mishljenje...Wink ja sam se lepo tamo uklopila i bash je xtra swe...i moje mishljenje je da je on bolji od owog foruma..
Nazad na vrh Ići dole
maite94
Global Moderator
Global Moderator
maite94


Number of posts : 992
Age : 29
Локација : u photoshopu..xD
Koliko vam se svidja forum? : puno..puno...mnogo
Koliko volite da radite u Ps-u? : MNOGO MNOGO
Koji PhotoShop imate? : CS2 jos uvek
Stepen spama :
PhotoShop Land Forum - Page 2 Left_bar_bleue8 / 1008 / 100PhotoShop Land Forum - Page 2 Right_bar_bleue

Ocene : 3,5,5,5,4
Points : 228
Registration date : 15.10.2008

PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitimePon Sep 21, 2009 9:37 pm

..Pa bolji jeste zato sto je poseceniji i uspesniji..xD...ali drustvo tamo je...katastrofa...
Nazad na vrh Ići dole
http://miley-cyrus.aforumfree.com
Sponsored content





PhotoShop Land Forum - Page 2 Empty
PočaljiNaslov: Re: PhotoShop Land Forum   PhotoShop Land Forum - Page 2 Icon_minitime

Nazad na vrh Ići dole
 
PhotoShop Land Forum
Nazad na vrh 
Strana 2 od 2Idi na stranu : Prethodni  1, 2
 Similar topics
-
» Photoshop forum
» PHOTOSHOP SRBIJA NOVI FORUM!
» Photoshop Tutorijali na srpskom jeziku!!! Forum DIGITALNE FOTOGRAFIJE!!!!
» Photoshop CS5
» Da li vam je rad u PhotoShop-u tezak?

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
~PhOtOsHoP123~ :: OFF PhotoShop :: Reklame-
Skoči na: